پارسلی پرداخت خود را در رابطه با حفظ حریم خصوصی کاربران خود و همین‌طور امنیت اطلاعات آن‌ها مسئول می‌داند. مشابه همه وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های آنلاین، پارسلی پرداخت نیز برای ارائه خدمات به کاربران خود، نیازمند به دریافت اطلاعاتی ازآن‌ها می‌باشد که این اطلاعات در طول فرآیند ثبت‌نام، ثبت سفارش و همین‌طور ارسال اطلاعات در مرکز پیام، در وب‌سایت‌ پارسلی پرداخت ثبت می‌شود.

با توجه به مسئولیتی که در رابطه با اطلاعات کاربران و حفظ حریم شخصی ایشان بر عهده پارسلی پرداخت می‌باشد، تلاش ما بر این است که کم‌ترین اطلاعات ممکن را در طول مراحل ارائه خدمات از کاربران دریافت کند.

کاربران می‌توانند در ناحیه کاربری و قسمت سفارش هاس ثبت شده تمامی اطلاعاتی را که در اختیار پارسلی پرداخت قرار داده اند مشاهده نمایند و بدین ترتیب اطلاع یابند که چه اطلاعاتی را ثبت کرده اند. همچنین، پارسلی پرداخت به جز این اطلاعات و اطلاعاتی که مربوط به امنیت سایت می‌شود، اطلاعات دیگری را از کاربران ذخیره نمی‌کند.

در این راستا، در وب‌سایت پارسلی پرداخت از هیچ‌گونه Cookie استفاده نمی‌شود؛ بنابراین امکان شناسایی لوکیشن کاربران از طریق سایت ParslyPay وجود ندارد.

پارسلی پرداخت ممکن است برای اطلاع رسانی درباره اخبار و خدمات خود و همینطور اطلاع رسانی در رابطه با سفارش‌ها یا پیام های کاربران یا درخواست های اطلاع رسانی آن ها، برایشان ایمیل یا پیامک (SMS) ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها نداشته باشند، می‌توانند دریافت ایمیل‌ها را هر زمان که بخواهند، لغو (Unsuscribe) نمایند.

پارسلی پرداخت هویت شخصی کاربران خود را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر این که با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.

با توجه به این که اطلاعات ثبت شده توسط کاربران، در حساب کاربری آن‌ها در سایت ParslyPay نیز در دسترسشان می‌باشد، مسئولیت حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند و باید از امنیت آن اطمینان حاصل نمایند.

در صورت وجود هرگونه سوال در رابطه با حریم شخصی کاربران، می توانید مراتب را به آدرس ایمیل support@ParslyPay.com ارسال نمایید.

پارسلی پرداخت خود را مسئول می‌داند تا نهایت تلاش خود را برای حفاظت از اطلاعات و حریم شخصی کاربران خود به کار بندد تا تجربه‌ای امن و مطمئن را در ارائه خدمات برای کاربران خود ایجاد نماید.