چنانچه یک گیفت کارت آمازون تهیه کرده و قصد دارید اعتبار حساب کاربری خود را افزایش دهید، می توانید با استفاده از این راهنمای تصویری، گام به گام مراحل انجام آن را فرا بگیرید. چنانچه هنوز نسبت به خرید گیفت کارت خود اقدام نکرده اید، می توانید از طریق صفحه “خرید گیفت کارت آمازون” نسبت به پرداخت هزینه و دریافت گیفت کارت آمازون خود اقدام نمایید.

مراحل انجام

۱- انتخاب Your Account برای دسترسی به Sign in. ابتدا در صفحه اصلی وب سایت Amazon روی گزینه Your Account کلیک نمایید.

همچنین اگر شما در مرحله قبل به جای کلیک کردن روی Your Account، موس را روی این گزینه نگه دارید یک منو برای شما باز خواهد شد که گزینه Sign in در آن قرار گرفته است.

۲- ورود به حساب کاربری. در این مرحله ایمیل و پسوورد خود را وارد نمایید.

۳- ورود به بخش Gift Card در پنل کاربری. در پنل کاربری در بخش Amazon Wallet روی گزینه Apply a Gift Card To Your Account کلیک نمایید.

۴- ثبت Redeem Code در قسمت Redeem a Gift Card. کد ۱۶ رقمی Redeem Code را که بعد از خرید گیفت کارت به صورت ایمیل دریافت نموده اید در این بخش وارد و سپس روی Apply To your Balance کلیک نمایید تا اعتبار به اکانت شما اضافه گردد.

۵- افزایش Balance. پس از کلیک روی Apply to your Balance در مرحله قبل موجودیCurrent Gift Card Balance که به رنگ سبز نمایش داده شده است به موجودی جدید بروز می گردد.