پس از ثبت نام آزمون GRE در صورتی که به هر دلیلی تصمیم به شرکت در آزمون را نداشته باشید، این امکان وجود دارد که تا ۴ روز کاری قبل از تاریخ برگزاری، آزمون خود را لغو نمایید و نیمی از هزینه پرداختی خود را بازپس بگیرید که این مبلغ به کارتی که هزینه ثبت نام را به وسیله آن پرداخت کرده‌اید برگردانده خواهد شد؛ همچنین چنانچه تا این زمان، آزمون خود را cancel نکنید مبلغی به شما بازگردانده (Refund) نخواهد شد. لغو کردن آزمون تاثیری بر روی آزمون های آتی شما نخواهد داشت و بدون هیچ محدودیتی مجددا می توانید با پرداخت مجدد هزینه، در آزمون GRE شرکت نمایید.

از آنجا که آزمون GRE General به دو صورت Computer-Based (کامپیوتری) و Paper-Based (کاغذی) برگزار می‌گردد برای هر کدام روش متفاوتی برای لغو وجود دارد اما قوانین مربوط به استرداد هزینه لغو در هر دو روش، اعم از مبلغ ریفاند و مدت زمان بازگشت آن و … مشابه است.

لغو GRE General Paper-Based

ارسال درخواست لغو: برای لغو آزمون کاغذی لازم است که به صورت تلفنی، با استفاده از شماره تماس ۴۳۷۳-۴۷۳-۸۶۶-۱ یا ۷۶۷۰-۷۷۱-۶۰۹-۱ با موسسهETS تماس گرفته، یا از طریق ایمیل در خواست لغو خود را به آدرس gre-info@ets.org ارسال نموده و یا از طریق فرم موجود در بخش Contact Form درخواست لغو آزمون را به موسسه ابلاغ نمایید.

لغو GRE General Computer-Based

۱- ورود به حساب کاربری: با وارد کردن نام کاربری و رمز عبوری که هنگام ثبت نام ساخته‌اید و انتخاب گزینه Sign In، وارد حساب کاربری خود شوید.

 

۲- مشاهده آزمون‌ها: روی گزینه view all my tests کلیک نمایید.

 

۳- کنسل کردن آزمون: روی گزینه future test (including today) کلیک نماییدتا لیست تمامی آزمون‌ها را ببینید و سپس روی گزینه cancel appointment کلیک نمایید.

 

۴- تایید اطلاعات و کنسل کردن آزمون: در این مرحله پس از اطمینان از صحت اطلاعات آزمون روی گزینه cancel appointment کلیک نمایید.

 

۵- دریافت ایمیل تایید از ETS: پس از تکمیل لغو آزمون GRE general یک ایمیل از طرف ETS دریافت خواهید کرد که حاوی لغو آزمون شما با جزئیات کامل است.