پارسلی پرداخت همواره در تلاش است تا خدماتی سریع، دقیق، مطمئن و آنی را در تمامی روزهای سال و در ساده‌ترین وجه ممکن به کاربران و مراجعه کنندگان خود ارائه دهد. پارسلی پرداخت افتخار دارد با ارائه مشاوره و اطلاع رسانی مناسب به کاربران خود، آن‌ها را در رسیدن به اهداف مورد نظرشان یاری نماید. پارسلی پرداخت همراهی آگاه و متعهد برای کاربران خود است و در جهت کاستن دغدغه‌‌ آن‌ها در هنگام برخی از تصمیم‌های مهم زندگی نظیر مهاجرت، اپلای یا اقدامات مالی پیچیده در اینترنت (مثل خرید کالاها و خدمات) در کنار آن‌ها قدم برمی‌دارد. آرامش و اطمینان کاربران پارسلی پرداخت، هدف غایی این مجموعه در ارائه خدمات است.

به دلیل تحریم‌هایی که سال‌هاست علیه کشور ما وضع شده است، بسیاری از افراد برای انجام پرداخت‌های آنلاین ارزی خود با موانع، مشکلات و محدودیت‌های زیادی روبرو هستند.

پارسلی پرداخت امیدوار است بتواند همواره با ارائه خدمات مناسب و با درک نیازهای کاربران خود، پرداخت یا خرید آنلاین را برای آن‌ها به امری آسان، مطمئن و خوشایند تبدیل نماید و معاملات و تبادلات ارزی ایرانیان با جهان خارج را تسهیل نماید.

از این‌رو پارسلی پرداخت با هدف ارائه راه حل‌های پرداخت و تبادلات آنلاین ارزی در سال ۱۳۹۶ به همت آقای مهندس محمد دشتی و جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاههای برتر ایران و استرالیا پایه گذاری شد.

آرزومندیم که همواره بتوانیم در ارائه خدمات مناسب به شما کاربران گرامی موفق باشیم.