پرداخت هزینه لاج استرالیا

استرالیا یکی از کشور های قاره اقیانوسیه محسوب می شود که در چند دهه اخیر، یکی از مقصد های تحصیل و مهاجرت مردم جهان به خصوص ایرانیان بوده است. سایت سفارت استرالیا در تهران در نشانی اینترنتی به آدرس http://iran.embassy.gov.au قرار دارد. همچنین اقامت در کشور استرالیا با روش های مختلفی مسیر است. پس از این که متقاضی شرایط لازم و کافی اقامت در استرالیا بدست آورد می تواند به ثبت نام و ارایه مدارک خود به اداره مهاجرت استرالیا اقدام نماید.

به مرحله ثبت درخواست در ادبیات مهاجرت لاج یا Lodge گفته می شود. ثبت درخواست لاج استرالیا، به اینگونه است که فرم های ثبت نام در وب سایت اداره مهاجرت استرالیا به صورت آنلاین تکمیل و پس از پرداخت هزینه لاج تمامی مدارک و اسناد مورد نیاز که قبلا به وسیله متقاضی اسکن شده، آپلود می شود. پرداخت در این روش به صورت آنلاین و آنی و با استفاده از ویزا/مستر کارت است.

برای ثبت نام آنلاین ویزای استرالیا می بایست در سایت اداره مهاجرت استرالیا در بخش immiAccount یک حساب کاربری ایجاد و در پنل کاربری، نوع درخواست خود را با کلیک روی New Application انتخاب نمایید. سپس فرم های مورد نیاز نمایش داده می شود و می توان آن ها را تکمیل کرد.

انواع ویزای استرالیا عبارتند از:

ویزای توریستی، ویزای دانشجویی، ویزای کار، ویزای اقامت موقت، ویزای مهاجرت، ویزای درمانی و …

موارد قابل توجه پیرامون ثبت نام و هزینه لاج آنلاین استرالیا

مبلغ لاج برای اخذ اقامت در استرالیا بسیار متفاوت متغیر است. برای نمونه، پرداخت لاج (Lodge) استرالیا برای برنامه  General Skilled Migration  شامل ویزا های ۱۸۹-۱۹۰-۴۸۹ برابر ۳۶۰۰ دلار استرالیا است.

پس از اینکه مراحل لاج را با موفقیت پشت سر گذاشتید یک کد TRN یا Transaction Reference Number دریافت خواهید کرد که می توانید از آن به عنوان کد رهگیری پرونده خود استفاده کرد. از طریق حساب کاربری خود و کد رهگیری، نسبت به پیشرفت پرونده و اینکه در چه مرحله می باشد مطلع شوید.

پارسلی پرداخت به شما کمک می کند تا به سرعت و با کمترین میزان کارمزد به سه روش حضوری و آنلاین و خرید کارت اعتباری هزینه لاج ویزای خود را بپردازید.

برای مراجعه حضوری به دفتر می توانید به دفتر شرکت پارسلی پرداخت با هماهنگی قبلی مراجعه کرده و این هزینه را با دستگاه های خود پرداز در دفتر پرداخت نمایید.

برای ثبت آنلاین باید فرم مربوط به پرداخت هزینه لاج استرالیا در داخل سایت پارسلی پرداخت را پر کنید.

همچنین می توانید از سایت پارسلی پرداخت، مسترکارت و یا ویزا کارت مجازی یا فیزیکی تهیه نمایید و پرداختتان را خودتان انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید