هزینه ارزیابی مدارک مهندسین استرالیا

روش های مختلفی برای مهاجرت به استرالیا وجود دارد. برای این که مهاجرت در قالب گرفتن شغل در رشته های مهندسی میسر شود باید شایستگی مدرک تحصیلی در رشته های مهندسی به تایید یک موسسه ارزیابی از نظر دولت استرالیا برسد. این ارزیابی توسط موسسه ارزیابی مدارک مهندسین استرالیا انجام می شود و وظیفه آن صدور گواهی تصدیق صلاحیت در رشته های مهندسی برای دریافت کنندگان ویزای اقامت استرالیاست.

هزینه و نحوه ارزشیابی مدارک تحصیلی در انجمن مهندسین استرالیا

انجمن مهندسی استرالیا خدمات خود را در قالب عضویت و ارزشیابی در اختیار متقاضیان قرار می دهد که برای هر یک هزینه های جداگانه ای در نظر گرفته است. متقاضی بدون پرداخت حق عضویت (Membership) و تنها با ایجاد یک حساب کاربری و پرداخت هزینه ارزشیابی، می توانید جهت تکمیل مدارک مهاجرتی خود اقدام نمایید. در واقع پرداخت هزینه عضویت تنها در صورتی مورد نیاز است که قصد داشته باشید از مزایای عضویت بهره مند شوید. هزینه های مربوط به ارزیابی را می توانید در صفحه Assessment fees و همچنین هزینه مربوط به عضویت را با استفاده از محاسبه گر آنلاین صفحه  Calculate Membership Fee  مشاهده نمایید.

انجمن مهندسین استرالیا جهت انجام ارزشیابی در وب سایت خود، بخشی به عنوان Migration Skills Assessment یا MSA دارد که از طریق آن می توانید مدارک لازم جهت انجام ارزشیابی از جمله مدارک اثبات هویتی، CV یا رزومه کاری، مدارک زبان به طور اخص IELTS را بارگذاری و فرایند Assessment خود را آغاز نمایید. نحوه ارزیابی این موسسه در مدارک مهندسی صادر شده از کشور های گوناگون، متفاوت است. برای این که ارزیابی از مدارک متقاضیان به درستی انجام شود لازم است که کلیه سوابق کاری تحت عنوان CDR ثبت شود.

CDR یا Competency Demonstration Report، شامل کلیه سوابق کاری و مهارت های متقاضی است که در طول مدت کار حرفه ای خود پشت سر گذاشته اید. این گزارش شامل حداقل ۳ نمونه از کارهای مهم و قابل توجه شما در طول تحصیل یا کار است به طوری که کاملا صریح و شفاف توانمندی و نقاط قوتتان را برای موسسه EA به اثبات برساند.

پارسلی پرداخت به شما کمک می کند تا به سرعت و با کمترین میزان کارمزد به سه روش حضوری و آنلاین و خرید کارت اعتباری هزینه ارزیابی مدارک مهندسی خود را بپردازید.

برای مراجعه حضوری به دفتر می توانید به دفتر شرکت پارسلی پرداخت با هماهنگی قبلی مراجعه کرده و این هزینه را با دستگاه های خود پرداز در دفتر پرداخت نمایید.

برای ثبت آنلاین باید فرم مربوط به پرداخت هزینه ارزیابی مدارک مهندسین در داخل سایت پارسلی پرداخت را پر کنید.

همچنین می توانید از سایت پارسلی پرداخت، مسترکارت و یا ویزا کارت مجازی یا فیزیکی تهیه نمایید و پرداختتان را خودتان انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید