موسسه UEMS واسطی بین دانشگاه‌های آمریکا و پست است و کارهای مربوط به ارسال و دریافت فرم‌های دانشگاهی را انجام می‌دهد. UEMS معمولاً هزینه‌ای بین ۵۰ تا ۷۰ دلار آمریکا را برای ارسال مدارک از طریق شرکت‌های بزرگ پستی مثل Fedex، DHL و UPS دریافت می‌کند.این مقاله به شما آموزش می دهد که چگونه از خدمات این موسسه استفاده نماییدو به منظور پرداخت هزینه ی این پست توسط پارسلی پرداخت می توانید به این لینک مراجعه نمایید.

در ابتدا وارد سایت شده روی کلمه here کلیک نمایید تا به صفحه ورود اطلاعات خود وارد شوید.

در این صفحه، اطلاعات و مشخصات خود را وارد نمایید.

ساخت اکانت شما به پایان رسید.

روش پرداخت هزینه پست UEMS :

پس از طی مراحل انتخاب دانشگاه ارسال کننده مدرک، تایید آدرس و انتخاب شرکت پستی مورد نظرتان، درخواست شما در بخش My Shipment History حساب کاربری شما قابل مشاهده خواهد بود. در این بخش کدی به نام Order Number به درخواست شما اختصاص یافته که لازم است جهت انجام پرداخت، آن را در فرم ثبت سفارش وارد کنید. تا زمانی که هزینه ارسال خود را پرداخت نکرده‌اید وضعیت آن در بخشMy Shipment History به صورت Pay Now است. پس از تکمیل پرداخت، وضعیت سفارش شما به حالت Paid تغییر می‌یابد.

پارسلی پرداخت این امکان را برای مشتریان خود ایجاد کرده است که بتوانند به راحتی پرداخت بین المللی خود (از قبیل خدمات پرداخت اینترنتی، ثبت نام آزمون های بین المللی، پذیرش دانشجو و خدمات مهاجرت و ویزا، هزینه چاپ مقالات، رزرو هتل، خدمات پست بین الملل) را انجام دهند.