در صورتی که بخواهید علاوه بر ۴ دانشگاه، ریپورت نمره تافل iBT خود را به دانشگاه‌های دیگری نیز ارسال کنید، هزینه ریپورت به ازای هر دانشگاه اضافه، مبلغ ۲۰ دلار است. پس از دریافت نمره آزمون که درخواست Report از طریق اکانت ETS شما قابل انجام است. برای پرداخت هزینه ی ریپورت نمره ی تافل توسط سایت پارسلی پرداخت می توانید به این لینک مراجعه نمایید.

جهت ورود به پروفایل خود جهت ریپورت نمره آزمون تافل اینترنتی (Internet Based TOEFL , Order Score Reports) به آدرس سایت ETS مراجعه نمایید. سپس روی Register Online کلیک نمائید.

در این حالت در پنجره زیر با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور که قبلا ایجاد کرده اید وارد پروفایل خود شوید. در صورتیکه نام کاربری و کلمه عبور خود را فراموش کرده اید روی گزینه های مربوطه (Password Assistance, Username Assistance) کلیک نمائید.

پس از کلیک روی GO شما وارد پروفایل اختصاصی خود (My Home Page) خواهید شد. در این مرحله و به منظور ریپورت نمره آزمون تافل اینترنتی (Internet Based TOEFL , Order Score Reports) روی گزینه Order Score Reports کلیک شود.

در مرحله بعد به منظور ریپورت نمره آزمون تافل اینترنتی (IBT Score Reports) گزینه TOEFL Services را انتخاب و سپس Continue کلیک شود.

در پنجره بعدی گزینه Send Additional Score Reports to institutions را کلیک نمائید.

در پنجره جدید تاریخ آزمونی را که می خواهید نمره آن را به دانشگاه مربوطه ارسال کنید، انتخاب نمائید و روی Continue کلیک کنید.

در پنجره جدید بایستی دانشگاهی را که می خواهید نمره خود را به آن ارسال نمائید، انتخاب کنید. جهت ارسال نمره تافل اینترنتی خود (IBT Scores Report) می توانید دانشگاه مورد نظر خود را براساس نام دانشگاه، کد دانشگاه، شهر دانشگاه جستجو نمائید. به عنوان مثال در تصویر زیر نام دانشگاه را در قسمت مربوطه وارد کرده و گزینه Search را کلیک می کنیم. سپس در قسمت پایین و در بخش نتایج جستجو گزینه Select را انتخاب می نمائیم.

در صفحه جدید بایستی دپارتمان دانشگاه مورد نظر را که قصد دارید نمره تافل اینترنتی (IBT Scores) شما به آن بخش ارسال گردد، تعیین نمائید. سپس Continue کلیک شود.

در صفحه جدید نوع پرداخت خود را انتخاب و گزینه Continue کلیک شود.

در صفحه جدید نوع پرداخت خود را انتخاب و گزینه Continue کلیک شود.

اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد و پرداخت خود را تکمیل نمایید.